Consultation for China

Consultation for China, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for China; Türkiye’ de bulunan Çin Halk Cumhuriyeti Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Çin Halk Cumhuriyeti vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Çin Halk Cumhuriyeti temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Çin Halk Cumhuriyeti Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Çin Halk Cumhuriyeti Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Çin Halk Cumhuriyeti temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Çin Halk Cumhuriyeti seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Çin Halk Cumhuriyeti vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for China web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for China web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for China web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for China‘ ya dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

Çin Konsolosluğu Resmi Web Sitesi; istanbul.china-consulate.org