Çin Hotel Rezervasyonu

Çin Hotel Rezervasyonu

Çin Konsolosluğu vize başvuruları sırasında mutlaka otel rezervasyonu görmek istemektedir. Bu yüzden Çin'deki otellerden otel rezervasyonu yaptırmak gerekir. Çin Konsolosluğu'na yapılan vize başvurularında Çin'de kalacağınız otelden yaptırdığınız otel rezervasyonunu vize evraklarınıza eklemeniz yeterlidir. Ancak Çin Konsolosluğu başvurunuz sırasında ya da işlemleriniz devam ederken otel rezervasyonunuzun ödendi belgesini ya da otel confirmation görmek isteyebilir. Bu durumda Çin Konsolosluğu'nun istediği otel rezervasyonu ödendi belgesini en kısa sürede Çin Konsolosluğu'na götürmeniz gerekmektedir.

Çin Hotel

Çin seyahatinizin gerçekleşebilmesi için bir takım prosedürleri geride bırakmış olmak gerekmektedir. Çin seyahati öncesi en somut prosedürlerin başında Çin vizesi işlemleri gelirken, Çin vizesi olmadan Çin seyahatinizin gerçekleşmesi mümkün olmayacaktır. Çin vize işlemleri için önemli ve gerekli bir evraktır Çin otel rezervasyonu. Şöyle ki, Çin Konsolosluğu, Çin vize başvuru evrakları arasında onaylanmış şekilde otel rezervasyonu dokümanı görmek istemektedir. Çin'de bulunan otellerden rezervasyon yaptırmanız gerekirken, yaptırmış olduğunuz Çin otel rezervasyonu belgelerini başvuru evrakları arasında bulundurmalısınız. Çin otel rezervasyonu seyahat sürenizi kapsaması ise zorunludur.

Seyahatinize dair yapılmış kapsamlı bir plan daima başarılı ve güvenli bir yolculuk geçirmenizi sağlayacaktır. Çin Konsolosluğu, Çin otel rezervasyonu confirmesi olmadan vize başvuru işlemlerini kabul etmezken seyahatiniz öncesi Çin otel rezervasyonunuz olmadan Çin vize başvurularında bulunmamalısınız. Tamamlanamamış ve hatalı evraklarla gerçekleştirilen Çin vize işlemleri sizlerin zaman kaybına neden olurken aynı zamanda Çin Konsolosluğu yapmış olduğunuz vize başvurunuzu geri çevirecektir.

Ayrıca erken yaptırmış olduğunuz Çin otel rezervasyonu ile Çin'de bulunan oteller hakkında bilgiler edinebilir, Çin otel oda fiyatlarını öğrenebilir, seyahatinizin belki de en önemli kısmını oluşturacak olan Çin konaklamanızı planlayabilirsiniz.

Yurt dışı seyahatinizi tempolu aynı zamanda güvenli ve dinlenerek geçirmek istiyorsanız gidecek olduğunuz şehirde ve ülkede bulunan oteller sizler için yararlı olabilir. Aşağıda Çin'de bulunan bazı otel isimleri mevcuttur,

Çin Otelleri

ŞANGHAY

ŞANGHAY OTELLERİ - IFC Residence

ŞANGHAY OTELLERİ - Fraser Residence Shanghai

ŞANGHAY OTELLERİ - Central Hotel Shanghai

ŞANGHAY OTELLERİ - Howard Johnson Plaza Shanghai

ŞANGHAY OTELLERİ - Les Suites Orient, Bund Shanghai

ŞANGHAY OTELLERİ - SSAW Hotel Shanghai

ŞANGHAY OTELLERİ - The Yangtze Boutique Shanghai

ŞANGHAY OTELLERİ - Shanghai Grand Trustel Purple Mountain Hotel

PEKİN

PEKİN OTELLERİ - Legendale Hotel Beijing

PEKİN OTELLERİ - Novotel Beijing Peace

PEKİN OTELLERİ - Park Plaza Beijing Wangfujing

PEKİN OTELLERİ - The Imperial Mansion, Beijing - Marriott Executive Apartments

PEKİN OTELLERİ - Crowne Plaza Beijing Wangfujing

PEKİN OTELLERİ - Grand Hyatt Beijing

PEKİN OTELLERİ - Capital Hotel Beijing

PEKİN OTELLERİ - Tianan Rega Hotel

PEKİN OTELLERİ - Swissôtel Beijing

PEKİN OTELLERİ - Beijing Prime Hotel Wangfujing

XİAMEN

XİAMEN OTELLERİ - Swiss International Hotel Xiamen

XİAMEN OTELLERİ - Xiamen Tegoo Hotel

XİAMEN OTELLERİ - Millennium Harbourview Hotel Xiamen

XİAMEN OTELLERİ - Crowne Plaza Paragon Xiamen

XİAMEN OTELLERİ - Hotel Indigo Xiamen Harbour

XİAMEN OTELLERİ - Reethi Rah Hotel Xiamen

XİAMEN OTELLERİ - Jingmin Central Hotel Xiamen

XİAMEN OTELLERİ - Xiamen Yeohwa Hotel

XİAMEN OTELLERİ - Hotel Nikko Xiamen

XİAMEN OTELLERİ - Kempinski Hotel Xiamen

Çin Otel Rezervasyonu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular,

Çin Otel Rezervasyonu Yaptırdığıma Nasıl Emin Olabilirim?

Çin'de bulunan otellerden rezervasyon yaptırdığınıza emin olabilmek için, onay sayfası ve onay butonu görecek, onay sayfasında pin veya şifre numaraları, otel rezervasyon bilgileri, otel rezervasyonuna dair numaralarınız bulunacaktır. Bu bilgileri Çin otel rezervasyonu işlemlerinizin güvenliğini temin ederken, başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olan rezervasyona dair göstergelerdir.

Çin Otel Rezervasyonumu İptal Edebilir miyim?

Çin otel rezervasyonunuz iptal etmek isteyebilirsiniz, söz konusu durumda yapılması gereken ilk şey otel rezervasyon iptal koşulları hakkında bilgi edinmek olacaktır. Bazı otellerin iptal etme gibi esneklik hakkı bulunurken, bazı otellerin ise böyle bir hakkı bulunmaz. İptal edemediğiniz rezervasyonlar için otel'in özel programı, yoğunluğu ve boşluğu göz önünde bulundurulurken, iptal etme olanağı sağlayan otellerden iptal işlemi gerçekleştirilebilir.

Çin Otellerinin Oda Fiyatlarını Nasıl Görebilirim?

Çin otel oda fiyatları ziyaret ettiğiniz sayfanın hemen sağında belirecektir. Baktığınız odanın koşullarına göre fiyatlar değişebilirken, önceliklerinize göre olan odayı tercih edebilirisiniz.

Çin Otel Rezervasyonu İçin Depozito Ödemem Gerekir mi?

Çin otel rezervasyonu için depozito ödemesi yaygın bir sorudur. Genel hatlarıyla Çin'de bulunan oteller için depozito ödemesi gerekmezken, söz konusu durum tam tersi olduğu durumlarda ise otelin koşulları bölümünden depozito ödemesi konusunda işleminizi teyit edebilirsiniz?